DECK DÜNYASI

Firmamız Öz Güven Orman Ürünleri 1955 yılında Musa Güven tarafından kurulmuştur.

Kuruluşunda mütevazi bir marangoz atölyesi olan firmamız Öz Güven Orman Ürünleri, zaman içerisinde ahşap pencere, kapı imalatı ve masif mobilya imalatı yapılan bir fabrikaya dönüştü.

Kalitesinden ve güven duygusundan ödün vermeden büyüyen fabrikamız; kendi markaları olan Deck Dünyası ve Tulip Parke ile tanınmaktadır. Markalar için üretilen ürünlerin kalitesinden ödün vermemek için devamlı olarak makine parkurumuz yenilenmekte ve bu şekilde son teknoloji takip edilmektedir.

İç mekanda; zemin kaplamaları (lamine parke) imalatı, satışı ve montajı hizmeti verilmektedir.

Dış mekanda ise; burma teak, iroko, ipe, thermowood dış budak v.b. sert ağaçlardan üretilen ekstra kalite fırınlı decklerin satış ve montajı hizmeti verilmektedir.

Sektörde sağladığı bir çok avantajıyla aranan firma haline gelen Öz Güven Orman Ürünleri, sadece satışta değil; ürettiği ürünlerin satışından montajına kadar her aşamasında kaliteli ve güvenilir hizmeti, vizyon ve tecrübe sahibi çalışanlar ile vermektedir.


Misyonumuz
Eğitimli çalışanlar ve son teknoloji üretim hattı ile doğal, güvenilir ürünler üretmek ve bu ürünlerin montajını sağlamak.


Vizyonumuz
Sektörde kazanmış olduğumuz güven ve kalite duygusunu daha da arttırmak ve müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutan bir firma olarak kalmaya devam etmek.